• Компанія Ukrshpon

   

  Підприємство з іноземними інвестиціями у формі товариства з обмеженою відповідальністю «Укршпон» було створено у вересні 1999 року як спільне підприємство між ВАТ «Київський ДОК», німецькою компанією «Оверлак Фурніре ГмбХ і Ко КГ» і ДЕГ - німецьким товариством інвестицій та розвитку (DEG).

   

  Наша компанія, пропонує Вам шпон високої технічної якості, вироблений за сучасними технологіями на високотехнологічному обладнанні з Німеччини та Італії. Також, головною особливістю нашої продукції є висока якість сировини, з якої вона виготовлена.

   

  Ми виробляємо струганий шпон з таких цінних порід деревини як бук, дуб, берест, ясен, черешня, горіх, клен, вільха та інші. Шпон - екологічно чистий натуральний матеріал, який знаходить широке застосування у виробництві меблів, дверей та  покриття для підлоги.

   

  Тісна співпраця з провідними компаніями, що працюють в деревообробній галузі, поряд з використанням сучасного обладнання дозволяють підтримувати високий рівень технологій та забезпечити випуск конкурентної на світовому ринку продукції.

   

Галерея шпону

ShponGallery